Stránky jsou v úpravě.

Konturovací paletka Oriflame

1.7.2017 KONTUROVACÍ PALETKA OD ORIFLAME

Tuto konturovací paletku jsem si za 14 dní testování opravdu oblíbila a vlastně na základě tohoto testování jsem se rozhodla, že začnu zkoušet další druhy líčidel, různé značky kosmetiky a začnu se v kosmetickém světě více rozhlížet. Potřebuji kosmetiku, která mi bude 100% vyhovovat, bude sedět mé smíšené pleti a atopické kůži. A pak jsem si řekla, že bych se mohla připojit k desítkám dalších a PSÁT O TOM BLOG, tedy možná spíš blog OBČASNÍK. Ale zpět k paletce!

Po nanesení makeu-pu na obličej, krk a dekolt (dle potřeby) lehce hrábnu štětcem na tvářenku do hnědého odstínu, udělám konturu pod lícními kostmi, nad tuto konturu dám tu "oranžovou barvičku", hezky to spojím do sebe, tvz. rozblendím Poté si na špičku štětce nanesu trochu třpytivého rozjasňovače a lehce nanesu nad zdravíčka. Na čelo a bradu nedávám, bylo by to na mě moc šajnu :-) Na oči by se ale hodil tento třpyt skvěle! (Hlavně do vnitřního koutku.)

DSCN9551

Nápis na paletce moc nevydržel, na tváři mi ale barvy drží fakt pěkně.

DSCN9550

Na zadní straně je skvěle udělaný návod, jak na konturování a rozjasnění obličeje.

DSCN9553

DSCN1067

Víceméně stejnou paletku jsem zahlédla u Makeup Revolution a prý má skvělou pigmentaci, takže ji prubnu, ať vím, které dávat přednost. ↓↓↓

Konturovací paletka Makeup Revolution

podpis k recenzím

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.